ماژول Single-mode فیبر گیگابیت تی پی لینک مدل TL-SM311LS

محصول جدید

 استفاده بدون نیاز به نصب


قراردهی ماژول بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ


طراحی LED بر روی ماژول برای نمایش وضعیت کارکرد دستگاه


استفاده برای فیبر مولتی مود با متراژ حداکثر 10 کیلومتر


اتصال کابل فیبر نوری به سوئیچ مجهز به پورت SFP

این محصول در انبار موجود نیست

1,078,000 ریال

  • پارس

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

مشخصات

سرعت انتقال داده1.25Gbps
نوع SFPسینگل_مود
ماکزیمم مسافت کابل10km

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

 ماژول Single-mode فیبر گیگابیت تی پی لینک مدل TL-SM311LS

ماژول Single-mode فیبر گیگابیت تی پی لینک مدل TL-SM311LS

 استفاده بدون نیاز به نصب


قراردهی ماژول بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ


طراحی LED بر روی ماژول برای نمایش وضعیت کارکرد دستگاه


استفاده برای فیبر مولتی مود با متراژ حداکثر 10 کیلومتر


اتصال کابل فیبر نوری به سوئیچ مجهز به پورت SFP

30 محصولات دیگر در همان شاخه: