ترانسیور دی لینک مدل DEM-220T با گارانتی ایزی

ترانسیورDEM-220T

محصول جدید

Hot Pluggable
بله
استاندارد
Compliant Standard
IEEE 802.3ah 100BASE-BX
Transceiver Type
SFP
Fiber Media support
Single Mode
مسافت
20Km

قیمت برای شما :1,390,000 ریال

مشخصات

نوع پورتSimples LC
استانداردهاIEEE 802.3ah 100BASE-BX
سرعت انتقال داده100.0Mbps
نوع SFPسینگل_مود
ماکزیمم مسافت کابل20km
Hot Pluggableدارد
Power Budget30db

توضیحات

سرعت
100Mbps
رابط کاربری
connector
Simplex LC
single/bi Direction
Bidirectional
Wavelength
Tx:1550nm, Rx:1310nm
Output Optical Power (TX Optical Power)
-14to-8dBm
Input Optical Power (RX Optical Power)
-32to-3dBm
Cable Type

9/125um Single-mode Fiber

نظرات کاربران

هنوز نظری ثبت نشده است.

محصولات مرتبط

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE802.3uTransceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard Single-ModeFiber Media support 15KMمسافت 100Mbps

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE802.3uTransceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard Multi-ModeFiber Media support 2KMمسافت 100Mbps

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE 802.3ah 100BASE-BX Transceiver Type SFPFiber Media support Single Modeمسافت 20Km

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بله استانداردCompliant Standard "IEEE-802.3z 1000BASE-LX"Transceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard 100-SM-LC-L Fiber Media support Single-Modeمسافت 10KM