ترانسیو دی لینک مدل DEM-310GT با گارانتی ایزی

ترانسیور DEM-310GT

محصول جدید

Hot Pluggable
بله
استاندارد
Compliant Standard
"IEEE-802.3z 1000BASE-LX"
Transceiver Type
SFP
Fibre Channel FC-PI standard
100-SM-LC-L
Fiber Media support
Single-Mode
مسافت
10KM

قیمت برای شما :1,600,000 ریال

مشخصات

نوع پورت1000BASE-LX port
استانداردهاIEEE-802.3z
سرعت انتقال داده1Gbps
نوع SFPمینی_جیبیک
ماکزیمم مسافت کابل10km
Hot Pluggableدارد
Power Budget10.5dB

توضیحات

سرعت
1Gbps
رابط کاربری
connector
Duplex LC Connector
single/bi Direction
single-direction
Wavelength
1310 nm
Output Optical Power (TX Optical Power)
MAX.: -3 dBm
Input Optical Power (RX Optical Power)
MIN.: -9.5 dBm
Cable Type

"- single-mode 9/125um fiber: reach 10km
- multi-mode 50/125um fiber: reach 2km
- multi-mode 62.5/125um fiber: reach 550m

نظرات کاربران

هنوز نظری ثبت نشده است.

محصولات مرتبط

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE802.3uTransceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard Single-ModeFiber Media support 15KMمسافت 100Mbps

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE802.3uTransceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard Multi-ModeFiber Media support 2KMمسافت 100Mbps

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE 802.3ah 100BASE-BX Transceiver Type SFPFiber Media support Single Modeمسافت 20Km

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بله استانداردCompliant Standard IEEE 802.3ah 100BASE-BX Transceiver Type SFP Fiber Media support Single Mode مسافت 20Km