ماژول Single-mode فیبر گیگابیت تی پی لینک مدل TL-SM321A با گارانتی پارس

محصول جدید

Support WDM Bi-Directional Technology using a single strand of fiber


Supports full-duplex


Plug-and-Play


In pairs with TL-SM321B


Wave Length: TX: 1550nm / RX: 1310nm


Max. Cable Length: 6.2miles (10km)


Fiber Type: 9/125 um Single-Mode

این محصول در انبار موجود نیست

قیمت برای شما :2,553,000 ریال

مشخصات

سرعت انتقال داده1.25Gbps
نوع SFPسینگل_مود
ماکزیمم مسافت کابل10km

نظرات کاربران

هنوز نظری ثبت نشده است.

محصولات مرتبط

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE802.3uTransceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard Single-ModeFiber Media support 15KMمسافت 100Mbps

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE802.3uTransceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard Multi-ModeFiber Media support 2KMمسافت 100Mbps

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بلهاستانداردCompliant Standard IEEE 802.3ah 100BASE-BX Transceiver Type SFPFiber Media support Single Modeمسافت 20Km

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بله استانداردCompliant Standard IEEE 802.3ah 100BASE-BX Transceiver Type SFP Fiber Media support Single Mode مسافت 20Km

افزودن به سبد خرید موجود

Hot Pluggable بله استانداردCompliant Standard "IEEE-802.3z 1000BASE-LX"Transceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard 100-SM-LC-L Fiber Media support Single-Modeمسافت 10KM

افزودن به سبد خرید ناموجود

Hot Pluggable بله استانداردCompliant Standard "IEEE-802.3z 1000BASE-SX" Transceiver Type SFPFibre Channel FC-PI standard 100-M5-SN-I and 100-M6-SN-I Fiber Media support Multi-Modeمسافت 550M

افزودن به سبد خرید ناموجود

Hot Pluggable بله استانداردCompliant Standard "IEEE-802.3z 1000BASE 1000BASE-SX" Transceiver Type SFP Fiber Media support Multi-Mode مسافت 2KM

افزودن به سبد خرید موجود

پشتیبانی تا فاصله ‏:‏ 550 متر طول موج ‏:‏ 850 نانو متر سرعت انتقال ‏:‏ 1.25Gbps ولتاژ ‏:‏ 3.3V

افزودن به سبد خرید موجود

پشتیبانی تا فاصله ‏:‏  10KM طول موج ‏:‏ 1310 نانو متر سرعت انتقال ‏:‏ 1.25Gbps ولتاژ ‏:‏ 3.3V

افزودن به سبد خرید ناموجود

کارت‌های ماژول فیبر سری TL-SM311 به منظور افزایش مسافت انتقال سوییچ‌ها طراحی شده‌اند. با اتصال این ماژول‌ها به سوییچ‌های هوشمند و مدیریت شده، می‌توان فاصله انتقال را به ده‌ها کیلومتر افزایش داد.استفاده بدون نیاز به نصب قراردهی ماژول بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ طراحی LED بر روی ماژول برای نمایش وضعیت کارکرد دستگاه استفاده برای فیبر مولتی مود با متراژ...

افزودن به سبد خرید ناموجود

 استفاده بدون نیاز به نصب قراردهی ماژول بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ طراحی LED بر روی ماژول برای نمایش وضعیت کارکرد دستگاه استفاده برای فیبر مولتی مود با متراژ حداکثر 10 کیلومتر اتصال کابل فیبر نوری به سوئیچ مجهز به پورت SFP

افزودن به سبد خرید ناموجود

Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber TX: 1310nm / RX: 1550nm Internal +3.3V Power Supply In pairs with TL-SM321A Plug-and-Play Plug-and-Play Suitable: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the other equivalent devices