مبدل فیبر نوری دی لینک مدل DES-102F با گارانتی ایزی

مبدل فیبر نوری DES-102F

محصول جدید

درگاه اتصال: 2 عدد 100Mbps, 100BASE-FX (SC-Type Connector) Multimode Fiber


دارای 2 پورت 100Mbps


استانداردها: IEEE 802.3u 100BASE-FX


سرعت انتقال داده‌ها: 100.0Mbps


سازگار با IEEE 802.3u 100BASE-FX


قابلیت انتقال داده‌ها با سرعت 100.0Mbps


تمام پورت‌ها از Full Duplex and Half Duplex پشتیبانی می‌کنند

قیمت برای شما :4,260,000 ریال

مشخصات

نوع پورتFull Duplex and Half Duplex
تعداد پورت 2 پورت 100Mbps
سرعت انتقال داده100.0Mbps
درگاه اتصال2 عدد 100Mbps, 100BASE-FX (SC-Type Connector) Multimode Fiber

نظرات کاربران

هنوز نظری ثبت نشده است.