مودم 3G بیسیم و قابل حمل با قابلیت پاوربانک تی پی لینک مدل M5360

محصول جدید

قابلیت اتصال به صورت بی‌سیم

رابط‌ها: پورت USB ، پورت microUSB ، شیار سیم کارت ، شیار کارت حافظه MicroSD

قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا ظرفیت 32 گیگابایت

نوع آنتن: داخلی

دارای نشانگر LED

دارای صفحه نمایش

نوع باتری: لیتیوم-یونی قابل شارژ داخلی

ظرفیت باتری: 5200 میلی‌آمپر ساعت

قیمت برای شما :2,389,000 ریال

مشخصات

نمایشگر LEDدارد
سرعت انتقال دادهتا 21.6 مگابیت بر ثانیه
رابط اتصال بی‌سیم (Wi-Fi) ، پورت microUSB ، شیار سیم کارت ، شیار کارت حافظه MicroSD
محدوده فرکانس بی‌سیم2.4GHz~2.4835GHz
نوع باتری لیتیوم-یونی قابل شارژ
سرعت آپلود تا 5.76 مگابیت بر ثانیه
مقدار فضای پشتیبانی از کارت حافظه تا ظرفیت 32 گیگابایت
صفحه نمایشدارد

توضیحات

سرعت انتقال داده‌ها: در حالت +HSPA سرعت دریافت اطلاعات یا دانلود تا 21.6 مگابیت بر ثانیه

سرعت ارسال اطلاعات یا آپلود تا 5.76 مگابیت بر ثانیه

شبکه‌های قابل پشتیبانی: HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GRPS/GSM

نظرات کاربران

هنوز نظری ثبت نشده است.

محصولات مرتبط

افزودن به سبد خرید موجود

Inexpensive Fast Ethernet solution for Home/SOHO Five 10/100 Mbps Fast Ethernet ports Auto MDI/MDIX crossover for all ports Store-and-forward switching scheme Full/half-duplex for Ethernet/Fast Ethernet speeds IEEE 802.3x Flow Control Plug-and-play installation RoHS compliant

افزودن به سبد خرید موجود

طراحی بدون فن این سوییچ باعث شده است که هیچ صدایی تولید نکند.  پروتکل CSMA/CD  دارای نور LED برای Per device : Power , Per port : Link/Activity  سرعت و امنیت زیاد  طراحی زیبا و جمع و جور  با قابلیت استفاده به محض اتصال (PLUG and PLAY)

افزودن به سبد خرید موجود

Device type:switch - 8 ports - unmanaged Enclosure type:desktop Mac address table size:8k entries Status indicators:link activity, collision status, port transmission speed, port duplex mode, power Ram:256 kb

افزودن به سبد خرید موجود

دارای 8 پورت 10/100 مگابیت با قابلیت پشتیبانی از 802.3x Flow Control طراحی زیبا و جمع و جور

افزودن به سبد خرید موجود

 دارای 16 پورت 10/100Mbps Fast Ethernet ports  دارای پروتکل CSMA/CD دارای نور LED برای Per device : Power , Per port : Link/Activity  سرعت و امنیت زیاد  طراحی زیبا و ایده آل برای کارهای شبکه

افزودن به سبد خرید موجود

دارای 16 پورت 10/100Mbps Fast Ethernet  دارای پروتکل CSMA/CD  دارای نور LED برای Per Device: Power, Per Port: Link/Activity  سرعت و امنیت زیاد  طراحی زیبا و ایده‌آل برای کارهای شبکه

افزودن به سبد خرید موجود

The DES-1024D 24-Port Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch is designed to enhance workgroup performance while providing a high level of flexibility. Powerful yet easy to use, this device allows users to simply plug any port to either a 10Mbps or 100Mbps network to multiply bandwidths, boost response time and satisfy heavy load demands.

افزودن به سبد خرید موجود

Expand your wired network with the D-Link® 24-Port Fast Ethernet Switch (DES-1024A). The DES-1024A lets you network up to 24 Ethernet-enabled devices at speeds of up to 100Mbps. Designed to support 10/100Mbps Fast Ethernet devices; ideal for multimedia, graphics, and other applications that require large le transfers across the network.

افزودن به سبد خرید موجود

The DES-1008PA 8-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch enables both home and office users to easily connect and supply power to Power over Ethernet (PoE) devices such as wireless Access Points (APs), IP cameras, and IP phones while adding more Ethernet devices like computers, printers, and Network Attached Storage (NAS) onto a network.

افزودن به سبد خرید موجود

DES-1018P  سوییچ غیر مدیریتی دسکتاپ PoE می باشد که  به کاربران امکان اتصال راحت  ودسترسی به منبع تغذیه  برای دستگاه هایی که دارای  قابلیت پشتیبانی ازPoE می باشند را می دهد  مانند اکسس پوینت های بی سیم( Aps)  ،دوربین ها و تلفن های تحت شبکه.این سوییچ  قابلیت اتصال به کامپیوترها ،پرینترها و ذخیره سازهای شبکه (NAS) و انواع نرم افزارها شبکه را داراست .

افزودن به سبد خرید موجود

expansion slot for 2 optional 100Mbps fiber ports1 Full/half duplex support for each port Auto-learning of network configuration Back pressure in half duplex mode Auto-adjustment of MDI/MDIX cross over for each port Auto-correction of twisted-pair polarity reverse RAM buffer dynamically allocated for each port

افزودن به سبد خرید موجود

درگاه اتصال: 2 عدد 100Mbps, 100BASE-FX (SC-Type Connector) Multimode Fiber دارای 2 پورت 100Mbps استانداردها: IEEE 802.3u 100BASE-FX سرعت انتقال داده‌ها: 100.0Mbps سازگار با IEEE 802.3u 100BASE-FX قابلیت انتقال داده‌ها با سرعت 100.0Mbps تمام پورت‌ها از Full Duplex and Half Duplex پشتیبانی می‌کنند

افزودن به سبد خرید موجود

The DES-1026G is an unmanaged 10/100 Mbps switch designed to enhance workgroup performance while providing a high level of flexibility. It provides 24 10/100Mbps ports for workstation connection, plus 2 copper/SFP Gigabit combo ports for server and uplink deployment, allowing a workgroup to multiply bandwidth, boost response time, and satisfy heavy load...

افزودن به سبد خرید موجود

The 50-port D-Link DES-1050G unmanaged switch is designed to meet the needs of the most demanding workgroup and departmental connectivity requirements. A reliable, easy-to-use switch without the complexity of management, the DES-1050G provides (48) 10/100 BASE-TX ports plus (2) 10/100/1000BASE-TX ports.

افزودن به سبد خرید موجود

The DGS-1005D 5-Port Gigabit Switch offers an economical way for SOHO and small to medium businesses to benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides five Gigabit ports for easy expansion of your network and a quick way to upgrade your network to Gigabit connectivity.

افزودن به سبد خرید موجود

The DGS-1008D offers an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides eight Gigabit ports for fast server deployment to meet increasing network loads.

افزودن به سبد خرید ناموجود

This switch expands your network to have 8 Gigabit high-speed Ethernet LAN ports. It features a Cable Diagnostic Function which lets you easily check the cable conditions through coloured LEDs. It will adjust the power to each port by detecting the length of each Ethernet cable. It contains 8 10/100/1000 Gigabit LAN ports.

افزودن به سبد خرید موجود

The DGS-1016D 16-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch offers an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. The DGS-1016D provides 16 Gigabit ports for fast server deployment to meet increasing network loads.

افزودن به سبد خرید ناموجود

رابط های دستگاه 16-10/100BASE-Tports حد اکثر ظرفیت 3.2Gbps Packet Buffer 256K PoE خیر802.3af support خیر802.3at support خیر

افزودن به سبد خرید موجود

رابط های دستگاه 24x10/100/1000 حد اکثر ظرفیت 48GbpsMax. Packet Forwarding Rate 1.488MbpsPacket Buffer 500KPoE خیر802.3af support خیر802.3at support خیر

افزودن به سبد خرید موجود

رابط های دستگاه 24-10/100BASE-T ports 4.8Gbps حد اکثر ظرفیت 4.8Gbps Packet Buffer 320K PoE خیر802.3af support خیر802.3at support خیر

افزودن به سبد خرید موجود

رابط های دستگاه 24-10/100BASE-T+2 Combo ports of 10/100/1000BASE-T and Gigabit SFP حد اکثر ظرفیت 8.8GbpsMax. Packet Forwarding Rate 6.5MppsPacket Buffer 2.75MbitsPoE خیر802.3af support خیر802.3at support خیر

افزودن به سبد خرید موجود

12.8Gbps : SWITCHING CAPACITY8K Entries : MAC ADRESS TABLE SIZE 512K : PACKET BUFFER MEMORY 16MB : FLASH MEMORY Store-and-forward : FORWARDING METHOD DIAGNOSTIC LEDs : Power-Per Device----Link/Activity/Speed-Per Port

افزودن به سبد خرید موجود

رابط های دستگاه 48-10/100+2-1000BaseT+2Combo 1000BaseT/SFP حد اکثر ظرفیت 12.8GbpsMax. Packet Forwarding Rate 13.1MppsPacket Buffer 1MBPoE خیر802.3af support خیر802.3at support خیر

افزودن به سبد خرید موجود

رابط های دستگاه 5Gigabit portsحد اکثر ظرفیت 10GbpsMax. Packet Forwarding Rate 7.44MppsPacket Buffer 1MbPoE خیر802.3af support خیر802.3at support خیر

افزودن به سبد خرید موجود

تعداد پورت:Fast Ethernet : 10 /100               تعداد پورت:Gigalbit Ethernet : 10/100/1000            امکان نصب در حالت ایستاده مونیتورینگ و تنظیمات:Web Interface / CLI / Telnet / SNMP / RMON / LLDP / optionsSmartConsole ‎ قابلیت استک (Stackable)    

افزودن به سبد خرید موجود

دارای پورت Gigalbit Ethernet : 10/100/1000            امکان نصب در حالت ایستاده مونیتورینگ و تنظیمات:Web Interface / optionsSmartConsole ‎ قابلیت استک (Stackable)     ‎

افزودن به سبد خرید موجود

 نوع: 10/100Mbp/sقاب فلزی 11 اینچی. قابلیت نصب همراه با آداپتورها در قفسه‌های 19 اینچی طراحی بدون فن با قابلیت کارکرد بدون صدا بالا بودن زمان میانگین بین دو خرابى پشتیبانی از VLAN برای تقسیم‌بندی ترافیک دارای ( QoS (Quality of Service و کنترل پهنای باند برای اطمینان از کارکرد روان و دقیق سازگار با 802.3az

افزودن به سبد خرید موجود

رابط های دستگاه 16 10/100/1000BASE-T+4 SFP ports حد اکثر ظرفیت 40GbpsMax. Packet Forwarding Rate 29.8 Mpps Packet Buffer 1 Mb PoE خیر802.3af support خیر802.3at support خیر