مدیا کانورتور

مدیا کانورتور 

28 محصول وجود دارد.
افزودن به سبد خرید موجود

رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر سرعت: 100Mbps برد: 2 کیلومتر سایر مشخصات : FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick دارای نشانگر LED دارد

افزودن به سبد خرید موجود

رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر سرعت: 100Mbps  برد: 15 کیلومتر سایر مشخصات: FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick دارای نشانگر LED دارد

افزودن به سبد خرید موجود

رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر سرعت: 100Mbps برد: 30 کیلومتر سایر مشخصات: FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick دارای نشانگر LED دارد

افزودن به سبد خرید موجود

Conversion Scheme (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SC Multi-mode Media Converter (2 km Full Duplex بلهAuto MDI/MDIX داردTransmission Method Cut-ThroughInstallation Methods StandaloneHot Swap نداردDistance 2Km

افزودن به سبد خرید موجود

Conversion Scheme (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SC Single-mode Media Converter (15km Full Duplex بلهAuto MDI/MDIX داردTransmission Method Cut-ThroughInstallation Methods StandaloneHot Swap نداردDistance 15Km

افزودن به سبد خرید موجود

Conversion Scheme (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SC Single-mode Media Converter (30 km Full Duplex بلهAuto MDI/MDIX داردTransmission Method Cut-ThroughInstallation Methods Standalone Hot Swap نداردDistance 30Km

افزودن به سبد خرید موجود

Conversion Scheme10/100/1000Mbps to SFP Media Converter Full Duplex بلهAuto MDI/MDIX داردTransmission Method Cut-ThroughInstallation Methods StandaloneHot Swap ندارد

افزودن به سبد خرید موجود

Conversion Scheme "10/100 BASE-TX Fast Ethernet twisted-pair signals to 100 BASE-FX Single-mode " Wavelength 1310 nmConnectors SCCables Single Mode Full Duplex بلهAuto MDI/MDIX داردTransmission Method Store & Forward

افزودن به سبد خرید موجود

Conversion Scheme "10/100 BASE-TX Fast Ethernet twisted-pair signals to 100BASE-FX Single-mode " Wavelength 1310 nmConnectors SC Cables Single ModeFull Duplex بلهAuto MDI/MDIX داردTransmission Method Store & Forward

افزودن به سبد خرید موجود

Conversion Scheme Dual Wave Legnth 10/100 BASE-TX to 100 BASE-FX Wavelength "920R: 1550nm RX, 1310nm TX 920T: 1550nm TX, 1310nm RX" Connectors SCCables Single ModeFull Duplex بلهAuto MDI/MDIX داردTransmission Method Store & Forward

افزودن به سبد خرید موجود

رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر سرعت: یک گیگابیت بر ثانیه  برد: 550 متر سایر مشخصات: FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick دارای نشانگر LED دارد

افزودن به سبد خرید موجود

رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر سرعت: یک گیگابیت بر ثانیه برد: 10 کیلومتر سایر مشخصات: FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tic دارای نشانگر LED دارد

نمایش 1 - 12 از 28 مورد