جدید

ترانسیور دی لینک مدل DEM-220T

محصول جدید

Hot Pluggable
بله
استاندارد
Compliant Standard
IEEE 802.3ah 100BASE-BX
Transceiver Type
SFP
Fiber Media support
Single Mode
مسافت
20Km

جزییات بیشتر

1,135,000 ریال

  • ایزی

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

مشخصات

نوع پورت Simples LC
استانداردها IEEE 802.3ah 100BASE-BX
سرعت انتقال داده 100.0Mbps
نوع SFP سینگل_مود
ماکزیمم مسافت کابل 20km
Hot Pluggable دارد
Power Budget 30db

اطلاعات بیشتر

سرعت
100Mbps
رابط کاربری
connector
Simplex LC
single/bi Direction
Bidirectional
Wavelength
Tx:1550nm, Rx:1310nm
Output Optical Power (TX Optical Power)
-14to-8dBm
Input Optical Power (RX Optical Power)
-32to-3dBm
Cable Type

9/125um Single-mode Fiber

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ترانسیور دی لینک مدل DEM-220T

ترانسیور دی لینک مدل DEM-220T

Hot Pluggable
بله
استاندارد
Compliant Standard
IEEE 802.3ah 100BASE-BX
Transceiver Type
SFP
Fiber Media support
Single Mode
مسافت
20Km

12 محصولات دیگر در همان شاخه: