جدید

ماژول multi-mode فیبر گیگابیت تی پی لینک مدل TL-SM311LM

محصول جدید

کارت‌های ماژول فیبر سری TL-SM311 به منظور افزایش مسافت انتقال سوییچ‌ها طراحی شده‌اند. با اتصال این ماژول‌ها به سوییچ‌های هوشمند و مدیریت شده، می‌توان فاصله انتقال را به ده‌ها کیلومتر افزایش داد.
استفاده بدون نیاز به نصب
قراردهی ماژول بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ
طراحی LED بر روی ماژول برای نمایش وضعیت کارکرد دستگاه
استفاده برای فیبر مولتی مود با متراژ حداکثر 550 متر

1,022,000 ریال

  • پارس

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

مشخصات

سرعت انتقال داده 1.25Gbps
نوع SFP مالتی_مود
ماکزیمم مسافت کابل 550 متر
Hot Pluggable ندارد

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

 ماژول multi-mode فیبر گیگابیت تی پی لینک مدل TL-SM311LM

ماژول multi-mode فیبر گیگابیت تی پی لینک مدل TL-SM311LM

کارت‌های ماژول فیبر سری TL-SM311 به منظور افزایش مسافت انتقال سوییچ‌ها طراحی شده‌اند. با اتصال این ماژول‌ها به سوییچ‌های هوشمند و مدیریت شده، می‌توان فاصله انتقال را به ده‌ها کیلومتر افزایش داد.
استفاده بدون نیاز به نصب
قراردهی ماژول بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ
طراحی LED بر روی ماژول برای نمایش وضعیت کارکرد دستگاه
استفاده برای فیبر مولتی مود با متراژ حداکثر 550 متر

12 محصولات دیگر در همان شاخه: