مبدل فیبر به اترنت دی لینک مدل DMC-F15SC

محصول جدید

Conversion Scheme
(10/100BASE-TX to 100BASE-FX SC Single-mode Media Converter (15km
Full Duplex
بله
Auto MDI/MDIX
دارد
Transmission Method
Cut-Through
Installation Methods
Standalone
Hot Swap
ندارد
Distance
15Km

1,540,000 ریال

  • ایزی

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

مشخصات

نوع پورت 10/100/1000Mbp/s
نوع محصول مدیا کانورتور سینگل مود
برد دستگاه 15 کیلومتر
نوع فیبر قابل اتصال سینگل_مود
نوع کانکتور فیبر SC

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبدل فیبر به اترنت دی لینک مدل  DMC-F15SC

مبدل فیبر به اترنت دی لینک مدل DMC-F15SC

Conversion Scheme
(10/100BASE-TX to 100BASE-FX SC Single-mode Media Converter (15km
Full Duplex
بله
Auto MDI/MDIX
دارد
Transmission Method
Cut-Through
Installation Methods
Standalone
Hot Swap
ندارد
Distance
15Km

25 محصولات دیگر در همان شاخه: