جدید

مبدل فیبر به اترنت دی لینک مدل DMC-920

محصول جدید

Conversion Scheme
Dual Wave Legnth 10/100 BASE-TX to 100 BASE-FX
Wavelength
"920R: 1550nm RX, 1310nm TX
920T: 1550nm TX, 1310nm RX"
Connectors
SC
Cables
Single Mode
Full Duplex
بله
Auto MDI/MDIX
دارد
Transmission Method
Store & Forward

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

8,300,000 ریال

  • ایزی

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

مشخصات

برد دستگاه 20 کیلومتر
نوع فیبر قابل اتصال سینگل_مود
نوع کانکتور فیبر SC
Conversion Scheme Dual Wave Legnth 10/100 BASE-TX to 100 BASE-FX
Full Duplex بله
Auto MDI/MDIX دارد
Transmission Method Store & Forward
Installation Methods Stand Alone / with chassis
Hot Swap دارد

اطلاعات بیشتر


Flow Control
YES , Back-pressure & IEEE 802.3x Flow Control
Installation Methods
Stand Alone / with chassis
Hot Swap
دارد
Distance
20 Km

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبدل فیبر به اترنت دی لینک مدل DMC-920

مبدل فیبر به اترنت دی لینک مدل DMC-920

Conversion Scheme
Dual Wave Legnth 10/100 BASE-TX to 100 BASE-FX
Wavelength
"920R: 1550nm RX, 1310nm TX
920T: 1550nm TX, 1310nm RX"
Connectors
SC
Cables
Single Mode
Full Duplex
بله
Auto MDI/MDIX
دارد
Transmission Method
Store & Forward

25 محصولات دیگر در همان شاخه: