جدید

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حالته تی پی لینک مدل MC210CS

محصول جدید

MC210CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-LX/LH fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.دارای  پورت 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)   - 1000M SC/UPC port

1,702,000 ریال

  • پارس

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

مشخصات

نمایشگر LED دارد
رابط RJ-45 , رابط فیبر
برد دستگاه 15 کیلومتر
نوع فیبر قابل اتصال سینگل_مود

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حالته تی پی لینک مدل  MC210CS

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حالته تی پی لینک مدل MC210CS

MC210CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-LX/LH fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.دارای  پورت 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)   - 1000M SC/UPC port

25 محصولات دیگر در همان شاخه: