جدید

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حالته تی پی لینک مدل MC110CS

محصول جدید

MC110CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 100BASE-FX fiber به 100Base-TX copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

جزییات بیشتر

1,192,000 ریال

  • پارس

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

مشخصات

رابط 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX) /// 100M SC/UPC port
برد دستگاه 20 کیلومتر
نوع فیبر قابل اتصال سینگل_مود

اطلاعات بیشتر

Auto negotiation of 10/100Mbps and auto MDI/MDIX for TX port


Provide switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port


Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely


Extend fiber distance up to 20km(12.4 miles)


Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily


Supports both 5VDC and 9VDC external power supply


Auto negotiation of 10/100Mbps and auto MID/MID-X for TX port Provide switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حالته تی پی لینک مدل  MC110CS

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حالته تی پی لینک مدل MC110CS

MC110CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 100BASE-FX fiber به 100Base-TX copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

25 محصولات دیگر در همان شاخه: