مبدل فیبر تی پی لینک مدل MC112CS

محصول جدید

TP-LINK MC112CS WDM Media Converter 10/100Mbps RJ45 to 100M

single-mode SC fiber

Tx:1310nm

Rx:1550nm, up to 12miles

1,362,000 ریال

  • پارس

افزودن به لیست دلخواه

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین

مشخصات

رابط 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX) /// 100M SC/UPC port
نوع فیبر قابل اتصال سینگل_مود

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

مبدل فیبر تی پی لینک مدل MC112CS

مبدل فیبر تی پی لینک مدل MC112CS

TP-LINK MC112CS WDM Media Converter 10/100Mbps RJ45 to 100M

single-mode SC fiber

Tx:1310nm

Rx:1550nm, up to 12miles

25 محصولات دیگر در همان شاخه: