سوییچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان incl.VAT

موجود

تمام تلاشمون رو میکنیم که قیمت ها رو بروز نگه داریم اما با توجه به نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید.

گارانتی 12 ماهه ان تی کالا

میتونید کالا رو به صورت حضوری دریافت کنید.

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L ساخت کمپانی سیسکو است و از سری 2960S می‌باشد که دارای سیستم عامل Image IOS LAN Base بوده و در لایه Enterprise-Access مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به طراحی سوئیچ، برای سازمان‌ها و شعب ادارات در اندازه کوچک مناسب می باشد و به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی جهت پیاده سازی انواع شبکه‌های سیمی با امکانات امنیتی بالا نیز مناسب است و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد.

قابلیت FlexStack:

FlexStack نام تکنولوژی Stacking در سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L است، ماژول FlexStack دارای پارت نامبر (PID 2960S-STACK) می‌باشد که برای سوئیچ‌های سری 2960S کاربرد دارد، همچنین ماژول FlexStack-Plus دارای پارت نامبر (PID 2960X-STACK) است که برای محصولات سری 2960X کاربرد دارد. این دو ماژول از نظر ابعاد به یک اندازه نیستند. ماژول FlexStack در قسمت عقب دستگاه سوئیچ Cisco Catalyst2960 متصل می‌‌شود.

به هر ماژول این دستگاه دو عدد کابل FlexStack متصل بوده که با استفاده از این کابل‌ها، اعضای فیزیکی stack یک حلقه را تشیکل می‌دهند و مسیر دیتا Redundant را برای هر عضو Stack فراهم می‌سازند. FlexStack و FlexStack-Plus دارای انواع کابل Stack مشترک هستند و شما به انواع کابل‌های Stack برای هر دوی آنها نیاز ندارید. هر ماژول Flexstack دارای دو پورت می باشد. FlexStack و FlexStack-Plus هر دو اختیاری هستند، و با استفاده از متد Hop-by-Hop به انتقال Packet های اترنت در سراسر Stack می پردازند. بسته‌ها با عبور از لینک Flex Stack از یک عضو به دیگر عضوها می روند و در نهایت به مقصد خود می‌رسند.

سوئیچ‌ها در این تکنولوژی با استفاده از پروتکل Flexstack ارتباط برقرار می‌کنند. پروتکل آن بر روی هر سوئیچ اجرا می‌شود و اجازه می‌دهد اعضا به‌ عنوان یک سوئیچ منطقی رفتار کنند و آن سوئیچ وظیفه مدیریت دیگر اعضا را بر عهده می‌گیرد و مواردی چون دسترسی اعضای Stack، نرم افزار Cisco IOS و وضعیت اتصالات هر عضو را بررسی می‌کند. این عمل برای سوئیچ‌های سری 2960S و 2960X و 2960XR یکسان است. تمام سری 2960 از این پروتکل استفاده و می‌توانند با یکدیگر کار کنند.

هر عضو FlexStack این توانایی را دارد که به طور همزمان ترافیک اترنت را بر روی هر دو Line Stack ارسال و دریافت کند، به طور موثر 40 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960X بوده و 20 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960S است. هنگامی که دو یا چند عضو 2960X در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، پهنای باند موثر آن 80 گیگابیت در ثانیه است، زیرا هر عضو قادر به ارسال و دریافت 40 گیگابیت در ثانیه می‌باشند. این موضوع برای محصولات 2960S هم به همین شکل بوده و دارای پهنای باند موثر 40 گیگابیت در ثانیه می‌باشند، زیرا چندین عضو همزمان 20Gpbs دریافت و ارسال می کنند.

 

FlexStack سری 2960:

تمام مدل‌های 2960 پروتکل FlexStack را اجرا می‌نمایند و به سوئیچ ها اجازه می‌دهد در یک Stack کنار یکدیگر قرار بگیرند به استثنای سری 2960XR که به همراه 2960X و 2960S در یک Stack قرار نمی‌‎گیرد، زیرا سری 2960XR دارای IOS Image IP Lite است و با ویژگی IOS Image LAN Base که در سری 2960X تنظیم شده است سازگار نیست.

هنگامی که اعضای 2960X و 2960S با یکدیگر در یک استک قرار داده می‌‌شوند، تمام اعضا (حتی اعضای 2960x) به قابلیت های FlexStack رسیده اند. استفاده از سری های مختلف در مدل های 2960 حداکثر تعداد عضو را به 4 و پهنای باند 20Gbps برای هر عضو و پنهای باند 40Gbps را در هر دو Line Stack محدود می‌کند. ماژول استکینگ FlexStack دارای قابلیت Hot-Swappable است یعنی می‌تواند ماژول را به هر سوئیچ 2960S که دارای IOS LAN Base است اضافه کنید. سوئیچ متصل به استک می‌‌تواند به صورت خودکار به  IOS استک ارتقا یابد و به صورت شفاف و بدون نیاز به مداخله اضافی به آن متصل شود.

نکته : توجه داشته باشید که قبل از جدا کردن ماژول FlexStack از سوئیچ فعال در Stack، باید ویژگی Cross-Stack غیرفعال شده باشد.

 

 

توضیحات تکمیلی

برند

مدل محصول

WS-C2960S-48TS-L

گارانتی

گارانتی 12 ماهه ان تی کالا

سری سوئیچ

لایه عملکرد

لایه 2

تعداد پورت

ظرفیت سوئیچ

100Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

74.4Gbps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

قابلیت stack

4

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان مصرفی

53W

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

استاندارد ها

100BASE-TX, and 1000BASET ports, and v3, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3at, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c

نوع قرار گیری دستگاه

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه

Height : 4.45cm Depth : 30cm Width : 44.5cm

وزن

4.8kg

Be the first to review “سوییچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

Main Menu

سوییچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان incl.VAT

افزودن به سبد خرید