money_back

آرامش خاطر شما با امکان بازگشت کالا تا 7 روز

هدف ما رضایت شما می‌باشد. به همین منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان تحویل امکان‌پذیر است.

لطفاً جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوءتفاهم احتمالی، هنگام خرید، حتماً موارد ذیل را رعایت فرمایید:

شرایط و نحوه برگشت کالا

1-چنانچه تا 7 روز پس از تحویل کالا هرگونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده گردد، مشتری جهت بازگرداندن کالا می بایست درخواست خود را در طی مدت زمان تعیین شده در قسمت ( خدمات مشتریان – فرم استرداد کالا ) ثبت نماید؛ در غیر این صورت فروشگاه ان تی کالا هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

2- لطفا قبل از خرید از عملکرد دقیق کالا و کاربرد صحیح آن از طریق اطلاعات فنی و تصاویر موجود در سایت اطلاع پیدا کنید؛ زیرا کالا جهت تست و یا مشاهده مصرف کننده ارسال نمی گردد؛ لذا در صورت عدم اطلاع از نحوه عملکرد کالا با بخش پشتیبانی ان تی کالا تماس بگیرید.

3- ایراد یا مشکل فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از تحویل کالا، از طریق تماس تلفن، یا پر کردن فرم برگشت کالا اطلاع داده شود.

8-درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تائید ان تی کالا نبوده و همان کالا مجدداً برای مشتری ارسال می‌گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.

9-اگر کالا سالم و دقیقاً مطابق سفارش باشد، به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود , بنابراین در خرید خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

10-در صورتی که خرید شما شامل ارسال رایگان بوده است, هنگام برگشت کالا هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود.

11- از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد پشتیبانی ان تی کالا جدا خودداری نمایید.

12- جهت ارسال کالا به بخش پشتیبانی فقط از طریق پست سفارشی اقدام شود در غیر اینصورت ما به تفاوت هزینه ارسال برعهده خریدار خواهد بود.

13- به هر دلیلی که اثبات شود که هرگونه اشتباه از جانب کارمندان ان تی کالا بوده است هزینه حمل کالای بازگشتی به شما بازپرداخت خواهد شد

14- گارانتی کالاهایی که به نام گارانتی ان تی کالا هستند بر عهده شرکت ان تی کالا و گارانتی کالاهایی که به نام شرکت های گارانتی کننده دیگر هستند بر عهده شرکت های گارانتی کننده هستند.

15- در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

4-در صورتی که آسیب‏‌ ظاهری، در لحظه تحویل گرفتن کالا از مامورین پست، تیپاکس و یا پیک از روی کارتن قابل مشاهده باشد، مشتری می تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا مجدد به ان تی کالا بازگردانده شود در غیر این صورت پس از تحویل آسیب در اثر حمل و نقل پذیرفته نخواهد شد.

بو طور مثال در مورد تحویل رک ها حتما از سالم بودن شیشه آن اطمینان حاصل نمائید در غیر این صورت پس از تحویل مسئولیت آن به عهده خریدار می باشد.

5-سرویس برگشت کالادر 7 روز شامل محصولات پلمپ شده می باشد و در صورتی که کالای خریداری شده از پلمپ وبسته بندی آن خارج شود و دارای مشکل باشد, اگر کالا دارای گارانتی باشد از سرویس برگشت خارج شده و تحویل مشتری می شود و مراحل گارانتی به عهده مشتری می باشد.

6- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد ,باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش از طریق تماس با واحد پشتیبانی، یا پر کردن فرم استرداد در قسمت خدمات مشتریان سایت اطلاع داده شود.

7- پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی ان تی کالا، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و یا پس از بررسی، کالا سالم تشخیص داده شود، آن کالا شامل قانون برگشت کالا نخواهد شد و هزینه ارسال مجدد آن برعهده مشتری خواهد بود. و در صورت تحویل نگرفتن کالا توسط مشتری ، کالای مزبور حداکثر به مدت 30 روز نزد ان تی کالا به صورت امانت باقی خواهد ماند و فروشگاه ان تی کالا پس از مدت تعیین شده هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالا و زیان های وارده بر آن و یا مفقود شدن آن ندارد.

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان ما در طول شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز هستند
👋سلام! چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Main Menu