سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24TD-L

۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان incl.VAT

موجود

تمام تلاشمون رو میکنیم که قیمت ها رو بروز نگه داریم اما با توجه به نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید.

گارانتی 12 ماهه ان تی کالا

میتونید کالا رو به صورت حضوری دریافت کنید.

 

سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24TD-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L از جمله سوئیچ های سری 2960S سیسکو است که به ‌عنوان سوئیچ مدیریتی لایه 2 مورد استفاده قرار می‌‌گیرد و در بازار تجهیرات شبکه به فروش می رسد. این محصول در کسب‌ و کارهای جدید، بازارهای متوسط و شعب ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این سوئیچ شبکه از تکنولوژی‌هایی چون Spanning Tree برای انتقال صحیح بسته ها به مقصد و QOS برای اولویت بندی و طبقه‌بندی ترافیک، پشتیبانی می‌کند. این سوئیچ با مزیت‌هایی چون کانفیگ اتوماتیک پورت براساس دستگاه‌های متصل به آن، پایداری و مقاومت بالا، پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریتی، مانیتورینگ با امنیت بالا و قیمت متعادل، برای شبکه‌های گوناگون مناسب می باشد.

WS-C2960S-24TD-L
Rack-mountable – 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
+2×10 Gigabit SFP+ or 2×1 Gigabit SFPUplink Interfaces
24Ethernet 10/100/1000 portsDownlink Ports
1 (total) / 1 (free) x Stacking ModuleExpansion Slot(s)
176GbpsSwitching capacity
65.5MppsForwarding performance (64-byte packet size)
128MBDRAM
64MBFlash Memory
44.5cm×30cm×4.5cmDimensions
4.3KgPackage Weight

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L:

  • دارای 24 پورت گیگابیت اترنت با پیکربندی ثابت
  • 2 اسلات ماژول دو منظوره در قسمت Uplink جهت استفاده از ماژول‌های +SFP و SFP که به ترتیب سرعت‌های 10G و 1G را برای شما فراهم می‌‌کنند و برای ارائه انعطاف پذیری اجازه می‌دهد تا دو نوع Uplink استفاده شود.
  • یک پورت USB mini Type B علاوه بر پورت کنسول، جهت Management سوئیچ سیسکو در اختیار شما قرار داده شده است.
  • پشتیبانی از قابلیت Cisco FlexStack Stacking که امکان اتصال چهار سوئیچ سیسکو از سری 2960S را جهت بهره مندی از افزایش پهنای باند سوئیچ، Redundancy و راحتی و سادگی در اعمال کانفیگ و تغییرات کانفیگ سوئیچ‌ها به صورت همزمان و یکسان در کمترین زمان ممکن ارائه می‌کند.
  • همچنین این سوئیچ سیسکو دارای سیستم عامل Image IOS LAN Base، ظرفیت سوئیچ 176Gbps، پهنای باند ارسال 88Gbps و نرخ ارسال 65.5Mpps است. از ایرادات سوئیچ WS-C2960S-24TD-L سیسکو  می‌ توان به عدم پشتیبانی از قابلیت POE اشاره نمود.

    لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L:

     

    DescriptionModels
    Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN BaseC2960S-STACK
    GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
    1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
    Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

    امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

     

    مقایسه سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L با سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PD-L:

     

    WS-C2960S-24PD-LWS-C2960S-24TD-LModels
    YesNoPoE Available
    24Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports24Ethernet 10/100/1000 portsPorts
    176Gbps176GbpsSwitching Capacity
    +2x 10G SFP+ or 2 x 1G SFP+2x 10G SFP+ or 2 x 1G SFPUplinks
    LAN BaseLAN BaseFeature Set
    YesYesStackable

    مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L:

     

    WS-C2960S-24TD-L
    General Information
    Switch – 24 ports – ManagedDevice Type
    Rack-mountable – 1UEnclosure Type
    +24x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFPPorts
    Power Over Ethernet (PoE)
    Switching capacity : 176 Gbps
    Forwarding performance (64-byte packet size) : 65.5 Mpps
    Performance
    8K entriesMAC Address Table Size
    SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSHRemote Management Protocol
    SSL
    +Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS
    Encryption Algorithm
    Authentication Method
    Layer 2 switching, auto-sensing per device, dynamic IP address assignment , auto-negotiation, BOOTP support, ARP support, load balancing, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, Syslog support, DiffServ support, Broadcast Storm Control, IPv6 support, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, DHCP snooping, Dynamic Trunking Protocol (DTP) support, Port Aggregation Protocol (PAgP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), Link Aggregation Control Protocol (LACP), Port Security, MAC Address Notification, Remote Switch Port Analyzer (RSPAN)Features
    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP)Compliant Standards
    128MBRAM
    64MBFlash Memory
    WS-C2960S-24TD-L Specifications
    Port status, link activity, port transmission speed, port duplex mode, power, systemStatus Indicators
    Expansion / Connectivity
    24x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T – RJ-45 USB : 1 x 4 PIN USB Type A
    1x console – mini-USB Type B – management 1 x console – RJ-45 – management
    +1x 10Base-T/100Base-TX – RJ-45 – management 2 x SFP
    Interfaces
    1 (total) / 1 (free) x Stacking ModuleExpansion Slot(s)
    Power
    Power supply – internalPower Device
    AC 120/230 V ( 50/60 Hz )Voltage Required
    39WPower Consumption Operational
    Miscellaneous
    44.5cmWidth
    30cmDepth
    4.5cmHeight
    4.3kgWeight
    OptionalRack Mounting Kit
    332,958hour(s)MTBF
    TUV GS, CISPR 22 Class A, GOST, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, NOM, VCCI Class A ITE, EN55024, CB, EMC, MIC, IEC 60950-1, EN 60950-1, UL 60950-1 Second Edition, RoHS, CSA C22.2 No. 60950-1, FCC Part 15 B Class ACompliant Standards
    Software / System Requirements
    Cisco IOS LAN BaseSoftware Included
    Environmental Parameters
    5°CMin Operating Temperature
    40°CMax Operating Temperature
    10 – 95% (non-condensing)Humidity Range Operating
    25°CMin Storage Temperature
    70°CMax Storage Temperature
    10 – 95% (non-condensing)Humidity Range Storage

     

توضیحات تکمیلی

برند

مدل محصول

WS-C2960S-24TD-L

گارانتی

گارانتی 12 ماهه ان تی کالا

سری سوئیچ

,

لایه عملکرد

لایه 2

تعداد پورت

ظرفیت سوئیچ

176Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

65.5Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

قابلیت stack

4

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان مصرفی

39W

استاندارد ها

100BASE-TX, 100BASE-TX and 1000BASE-T ports, 100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه

Depth : 30cm Height : 4.5cm Width : 44.5cm

وزن

4.3kg

Be the first to review “سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24TD-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + یازده =

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

Main Menu

سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24TD-L

۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان incl.VAT

افزودن به سبد خرید