سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560G-24TS-S

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان incl.VAT

موجود

تمام تلاشمون رو میکنیم که قیمت ها رو بروز نگه داریم ، 

اما با توجه به نوسانات قیمت  لطفا تماس بگیرید.

گارانتی 12 ماهه پرونت

میتونید کالا را به صورت حضوری دریافت کنید.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560G-24TS-S

سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C3560G-24TS-S یکی دیگر از سوئیچ های سری 3560 سیسکو  میباشد . سوئیچ های سری 3560 از لایه 3 شبکه پشتیانی میکنند. سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560G-24TS-S از نوع گیگ یا 10/10/1000 میباشد . هر 24 پورت این سوئیچ شبکه   از نوع Gigabit Ethernet  هستند و تا سرعت 1000Mbps مگابایت بر ثانیه یا 1 گیگابایت بر ثانیه  توانایی انتقال داده را دارند.

برندcisco
مدل محصولWS-C3560G-24TS-S
لایه عملکردلایه 2, لایه 3
قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریتدارد
نوع پورت ها10/100/1000 (1Gbps), Gigabit Ethernet
تعداد پورت‌ها24 عدد
حافظه DRAM128MB
پورت کنسولRJ45
قابلیت Stackندارد
قابلیت POEندارد
قابلیت نصب در رک1U, دارد
وضعیت محصولrefurbished-ریفر

 

توضیحات تکمیلی

برند

مدل محصول

WS-C3560G-24TS-S

گارانتی

گارانتی 12 ماهه ان تی کالا

سری سوئیچ

لایه عملکرد

لایه 3

تعداد پورت

ظرفیت سوئیچ

32Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

38.7Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

32MB

پورت کنسول

RJ45

توان مصرفی

74W

استاندارد ها

1000BASE-CWDM SFP 1470 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1490 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1510 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1530 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1550 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1570 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1590 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1610 nm, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-SX, 1000BASE-X (SFP), 1000BASE-ZX, 100BASE-TX, and 1000BASET ports, and v3, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

نوع قرار گیری دستگاه

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 37.8cm Height : 4.4cm Width : 44.5cm

وزن

5.4kg

Be the first to review “سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560G-24TS-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

Main Menu

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560G-24TS-S

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان incl.VAT

افزودن به سبد خرید