سوییچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-48TC-L

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان incl.VAT

موجود

تمام تلاشمون رو میکنیم که قیمت ها رو بروز نگه داریم اما با توجه به نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید.

گارانتی 12 ماهه ان تی کالا

میتونید کالا رو به صورت حضوری دریافت کنید.

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-48TC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L ساخت شرکت سیسکو می‌باشد. این مدل قابلیت افزایش مقیاس پذیری را برای کسب و کارهایی که نیاز به تغییر دارند، دارا می باشد و همچنین قابل ذکر است که این مدل از سوئیچ شبکه از صدا، ویدئو، داده و دسترسی امن پشتیبانی می‌کند.

 

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L:

  • دارای امنیت پیشرفته از جمله قابلیت TrustSec سیسکوبرای ارائه احراز هویت
  • کنترل دسترسی و مدیریت سیاست های امنیتی
  • گزینه های عملکرد گیگابیت اترنت
  • پشتیبانی از تکنولوژی Cisco EnergyWise برای مدیریت پاور
  • قابلیت مدیریت شبکه مقیاس پذیر
  • دارای 48 پورت اترنت 10/100/1000 و 4 پورت UpLink دو منظوره ( هر پورت UpLink دو منظوره دارای 1 پورت اترنت 10/100/1000 و 1 پورت SFP است، فقط یک پورت فعال می شود.)
  • دارای پیکربندی ثابت و ابعاد 1RU

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L با سیستم عامل IOS LAN Base عرضه شده است و دستگاه‌هایی با قابلیت اترنت هوشمند و NON-POE هستند که اتصال Fast Ethernet و گیگابیت اترنت و امکان افزایش خدمات LAN برای ورود در سطح مقدماتی، متوسطه و شبکه های شعبه را فراهم می کند.

امنیت منحصر بفرد سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L با سیستم عامل IOS LAN Base امکان پذیر شده است که این امنیت شامل کنترل پذیرش شبکه (NAC)، کیفیت خدمات (QoS) و انعطاف پذیری برای ارائه خدمات هوشمند در لبه (Edge) شبکه می باشد.

برخی از امکانات مهم سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L:

  • ویژگی‌های هوشمند در لبه شبکه، مانند لیست‌های پیشرفته کنترل دسترسی (ACL ها) و بهبود امنیت
  • کنترل شبکه و بهینه‌سازی پهنای باند با استفاده از QoSپیشرفته، محدود کردن نرخ ارسال اطلاعات، ACL ها و خدمات چندرسانه ای
  • امنیت شبکه از طریق طیف گسترده‌ای از روش‌های احراز هویت، تکنولوژی‌های رمزگذاری داده‌ها و NAC بر اساس کاربران، پورت‌ها و آدرس‌های MAC
  • پیکربندی آسان شبکه، ارتقاء و عیب یابی با استفاده از نرم افزار Cisco Network Assistant
  • پیکربندی خودکار برای برنامه‌های تخصصی با استفاده از Smartports
  • به روز رسانی نرم افزار بدون هزینه اضافی
Specifications
FixedType
Ethernet (10/100/1000BaseT) Gigabit Ethernet (SFP)Topology
4410/100/1000 portsMaximum Port density
4dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplinks
n/aModular/Expansion Slots
Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice EnabledArchitecture
Fixed, Rack Mountable, Standalone/ClusteringForm Factor
4.4x 44.5 x 32.8 cmDimensions
64MBDRAM
Features
n/aSpecialized Service Modules
Security
YESDHCP Snooping
Dynamic ARP Inspection
IP Source Guard
RP Rate Limiters
TCP Intercept
Yes802.1x
YesPort Security
YesDynamic VLANs
Private VLANs
YesPrivate VLAN Edge
YesSecure Shell
YesSNMPv3
Unicast RPF
YesACLs (L2-L4)
YesKerberos
Yes+TACACS
YesRADIUS
High Availability/Resilliency
External Redundant Power SupplyHardware Redundancy
PVST, Broadcast Suppression, Unicast Suppression, Mulitcast Suppression, Spanning Tree, Portfast, Uplink Fast, Backbone Fast, 802.1s, 802.1wHigh Availability/Resilliency
Management
SPAN, RSPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based ManagementManagement features
Scalability
n/aWAN Interface Support
39MppsThroughput
32GbpsBackplane Capacity
255Number of VLANs

 

توضیحات تکمیلی

برند

مدل محصول

WS-C2960G-48TC-L

گارانتی

گارانتی 12 ماهه ان تی کالا

سری سوئیچ

,

تعداد پورت

ظرفیت سوئیچ

32Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

39Mpps

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

پورت کنسول

RJ45

توان مصرفی

140w

استاندارد ها

1000BASE-BX (SFP), 1000BASE-CWDM SFP 1470 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1490 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1510 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1530 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1550 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1570 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1590 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1610 nm, 1000BASE-LX/LH (SFP), 1000BASE-SX (SFP), 1000BASE-ZX (SFP), 100BASE-BX (SFP), 100BASE-FX (SFP), 100BASE-LX (SFP), 100BASE-TX, and 1000BASET ports, and v3, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

نوع قرار گیری دستگاه

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه

Depth : 32.8cm Height : 4.4cm Width : 44.5cm

وزن

5.4kg

Be the first to review “سوییچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-48TC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − چهار =

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

Main Menu

سوییچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-48TC-L

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان incl.VAT

افزودن به سبد خرید